ثبت دامنه ir. یکساله 9000 تومان

دامنه مخصوص ایرانیان


شرکت نیمروز نماینده رسمی پژوهشگاه دانش های بنیادی (مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات سابق - IPM) ثبت دامنه (دامین)، انواع دامنه های ایرانی را با تخفیف ویژه به مشریان عزیز خود عرضه می نماید. دامنه هایی که توسط شرکت نیمروز ثبت می گردد متعلق به مشتریان است و بنابراین برخلاف بعضی شرکتها مشتری در هر زمان می تواند دامنه ثبت شده خود را از یک هاست (Host) به یک هاست (Host) دیگر منتقل نماید.

(واحد قیمتها به ریال می باشد.)
ir. (یکساله 150/000و پنج ساله 450/000)
co.ir., ac.ir. (یکساله150/000و پنج ساله 450/000)

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

ثبت دامنه های بین المللی


شرکت نیمروز با داشتن نمایندگی شرکت OpenSRS که یکی از دارندگان خوش نام ثبت دامنه که با ثبت نام سریع، امن و بی دردسر خود اعتبار خوبی در جهان در زمینه ثبت دامنه کسب کرده است، مفتخر است تمامی دامنه های بین المللی زير را به مشتریان عزیز ایرانی ارائه نماید :

(واحد قیمتها به ریال می باشد.)
** ca. (یکساله200/000)
com. (یکساله150/000)
net. ( یکساله150/000)
org.   (یکساله150/000)
info. (یکساله150/000)
biz.   (یکساله150/000)
ws.   (یکساله200/000)
us. (یکساله150/000)
** eu. (یکساله150/000)
*** de. (یکساله150/000)
co.uk. (دوساله250/000)
org.uk. (دوساله250/000)
* ( دامنه .de به علت پیچیدگی فقط با هاست فروخته می شود)
** (برای .ca و co.uk و .de و eu آدرس پستی مجاز در کشور مورد نظر الزامی است)

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

دامنه فارسی


دامنه فارسی چیست؟

دامنه های فارسی ( مثلا نیمروز.ایران ) نام دامنه ی فارسی است که شامل کاراکترهای غیر اسکی است و از مجموعه دامنه های چند زبانه یا دامنه های بین المللی می باشند گفته می شود.

از زمان آغاز به کار و خلق دامنه های اینترنتی حروف این اسامی محدود به متن ASCII که مبتنی بر حروف لاتین که در زبان انگلیسی استفاده می شدند بود و شامل هزاران زبان دیگر مثل تلفظ فرانسوی، الفبای یونانی، ژاپنی، عربی ( که فارسی انشعابی از آن است) و ...نبود.

ICANN مدتهاست که تصمیم داشت این مشکل را حل کنید و اعلام کردند که “بسیار مهم است که اینترنت به گونه ارتقاء یابد که برای کسانی که از سیستم حروف ASCII استفاده نمی کنند دسترسی بیشتر داشته باشد." اما متاسفانه مدیریت ICANN با کندی و بی اشتیاقی اعمال این استاندارد را برای دامنه های بین المللی (مثل .com و .net) پیگیری می کنند.

علیرغم این مطلب اکثر کشورهای پیشرفته دامنه های چند زبانه را در سطح دامنه های محلی خود با موفقیت اعمال و به اجرا گذاشته اند. موسسه فیزیک نظری عامل اجرا و مدیریت دامنه های ایرانی (.ir) از دی ماه هشتاد و چهار شروع به عرضه دامنه های محلی به زبان محلی ( فارسی) نموده است.

دامنه فارسی چگونه استفاده می شود ؟

به خاطر "سازگاری با گذشته" یا Back compatibility وقتی شما مثلا در مرورگر خود به فارسی تایپ می کنید "نیمروز.ایران" مرورگرهای جدید آن را تبدیل به یک کد ASCII طولانی کرده و در واقع در سیستم این کد است که ثبت شده که بعدا توسط مرورگر به نوشتار فارسی ترجمه می گردد

چگونه درخواست دامنه فارسی داشته باشیم ؟

شرکت نیمروز به عنوان یکی از نمایندگان رسمی مرکز فیزیک نظری درخواست متقاضیان برای ثبت دامنه های فارسی را می پذیرد. برای سفارش لطفا با ما تماس بگیرید

جهت سفارش لطفا با ما تماس بگیرید.

انتقال دامنه


برای استفاده از سرویسها و قیمتهای شرکت نیمروز دامنه ی خود را به ما انتقال دهید. انتقال دامنه مجانی می باشد و فقط هزینه تمدید دامنه از شما اخذ می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

سرویس whois

برای آگاهی از مالکیت یک دامنه و اطلاعات تماس آن یا برای چک کردن اینکه ایمیل مدیریت دامنه شما کدام است از سرویس Whois استفاده کنید

 سرویس فورواردینگ (free email forwarding )

دامنه خود را بی هیچ هزینه ای به دامنه های دیگر فوروارد کنید. لطفا با ما تماس بگیرید.

میزبانی وب ( هاستینگ ، هاست )


شرکت نيمروز با در اختيار داشتن سرورهاي پرقدرت بر روي ستون فقرات اصلي اينترنت واقع در کشور کانادا که از طريق خطوط پرسرعت فيبر نوري به شبکه جهاني متصل است قابليت تخصيص هرمقدار فضاي ميزباني صفحات وب ( وب هاستينگ ) را دارا ميباشد. سرورهاي مذکور با سيستم عاملهاي استاندارد Windows 2000 Advanced Server و خانوادهء Linux کار ميکنند و تکنولوژيهاي پوياي اينترنت نظير PHP , ASP ,NET. و CGI را پشتيباني ميکند. همچنين اين وب هاست امکان داشتن آمار اطلاعاتي سايت نظير تعداد بازديدکنندگان سايت يا ترافيک رد و بدل شده را دارا ميباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

سرويس پست الکترونيکی


اگر دامنه خود را ثبت کرده ايد ولی تصميم نداريد فعلا صفحات وب خود را طراحی کنيد، صندوق پستی شخصی خود را راه اندازی کنيد. می توانيد نامه های خود را از طريق you@yourdomain.com ارسال و دريافت کنيد و آدرسهای پستی داشته باشيد که به راحتی در خاطر می ماند، امنيت بالايی دارد و به صورت OffLine نيز در دسترس است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.